• Centar Agoga

Tisuću dječjih lica obilježilo 12. ZMNL Limač-Zagić na terenima NC Šalata zagrebačkog Velesajma

Kroz tri mjeseca, od siječnja do ožujka, na terenima nogometnog centra Šalata na zagrebačkom Velesajmu, organizirana je i uspješno privedena kraju 12. Zimska malonogometna liga Limač- Zagić u organizaciji Centra Agoga.

Dodjela nagrada na ZMNL Limač-Zagić u 2011. godištu!

- Želimo reći jedno veliko hvala osoblju nogometnog centra Šalata na zagrebačkom Velesajmu pod vodstvom gospodina Koraba Morine, koji su nam omogućili vrhunske uvjete za igranje, zatim trenerima koji su kroz utakmice davali sve od sebe i vodili djecu, roditeljima koji su dovozili svoju djecu, bodrili ih na utakmicama, slavili i tugovali zajedno s njima, sucima koji su cijelu ligu odradili na visokom nivou, te na kraju, našim malim sudionicima, djeci koja su dolazila, davala sve od sebe na utakmicama, odigrala cijelu ligu, dobro se zabavila i stekla mnoga lijepa iskustva. - rekao je gosp. Damir Šoprek, inicijator i jedan od voditelja ZMNL Limač-Zagić.

3 mjeseca natjecanja, 6 dobnih kategorija, 18 nogometnih klubova, 72 momčadi, oko tisuću malih nogometaša obilježili su ZMNL Limač-Zagić

Na ZMNL Limač-Zagić, koja je trajala kroz 3 mjeseca, vikendima, u 6 dobnih kategorija, natjecalo se 72 momčadi iz 18 nogometnih klubova, 900 malih nogometaša. Nastupala su djeca iz nogometnih klubova Brezovica, Bubamara, Concordia, Čulinec, Dubrava, Hrvatski Leskovac, Kozjak, Mladost Buzin, Mladost Donji Dragonožec, Prečko, Radoboj, Ravnice, Sesvetski Kraljevec, Sloga, Utrina, Vrapče, Zapruđe i ZET.

- Želimo zahvaliti svim predstavnicima klubova s kojima je tekla komunikacija i dogovori oko termina odigravanja utakmica. Također, želim se osvrnuti i na samo natjecanje, te male nogometaše i istaknuti kako je bilo svega, od smijeha, suza, slavlja, tuge, pobjeda, poraza, borbe na samom terenu i izvan njega i mnogo situacija sa kojima se djeca uče nositi i odrastati. - rekao je Davor Subotić, također jedan od voditelja ZMNL Limač-Zagić.

ZMNL Limač-Zagić 2012. godište

Svakako najatraktivnija i gledateljima najzabavnija od svih kategorija na ZMNL Limač-Zagić bila je ona sa najmlađim nogometašima, kategorije 2012. u kojoj je sudjelovalo 7 momčadi, sa čak 100 igrača. Utakmice su sudili treneri, te mlade nogometaše učili prvim nogometnim koracima, a po završetku natjecanja, svaki je sudionik dobio svoju zasluženu medalju.

Nastupile su momčadi nogometnih klubova Brezovica, Concordia, Mladost Buzin, Ravnice, Sesvetski Kraljevec, te dvije momčadi NK ZET-a.

NK Brezovica

Mislav Turkalj, Sven Besednik, David Rožanković, David Baraba, Filip Tomić, Josip Čigir, Jakov Ključar, Antonio Brkić, Vito Tkalčić Pavić, trener Luka Kadijević

NK Concordia

Niko Živković, Mihael Kelčec Ključarić, Josip Prugovečki, Tomislav Rajić, Franjo Glasnović, Luka Kovačić, Luka Šušković, Filip Metelko, Fran Kobeščak, Gabrijel Čamber, Toni Kolarek, trener Marko Jurić

NK Mladost Buzin

Maks Anđelović, Mate Baričević, Josip Čižmek, Patrik Dobrovolec, Jakov Fajnkutić, Fran Gašparac, Doni Horvat, Borna Hrgović, Karlo Kelečić, Mihael Kranjčina, Fran Mićanović, Matija Milat, Mislav Miočić, Leon Svoboda, Noa Šapina, Jan Šapina, Antonio Šoštarec, Ivor Šutić, Marko Vrbanić, Mateo Zeba, Kristijan Živković, trener Nenad Potočki

NK Ravnice

Lovro Barišić, Luka Budimir, Nikola Krušelj, Stjepan Ergović, Toma Mandić, Oliver Vrtar, Lovro Bakula, Pavel Copot, Maks Hundrić, Petar Krešimir Bečirević, Franko Jovanović Strmić, Martin Barišić, trener Manuel Peruško

NK Sesvetski Kraljevec

Leo Cecelja, Ivan Milić, Luka Zorić, Jakov Pavić, Marko Anušić, Mateo Molaro, Marin Ćurković, Matija Smetiško, Ivan Dalić, Roko Jelušić, David Moćnik, Viktor Ravlić, Mateo Renić, Ivica Grgić, Josip Jelušić, Noa Dolić, Bruno Ugarković, trener Matej Matijević

NK ZET

Vid Vukušić, Benjamin Vitković, Jure Petrov, Bruno Davidović, Luka Dolar, Luka Knežević, Marin Vareško, Vito Sertić, Vatroslav Sertić, Sven Davidović, Tin Marušić, Josip Cundeković, Gabriel Pap Taušan, Arman Gluhić, Leo Adžijević, Leon Lakičević, Lukas Panić, Jakov Begić, Luka Marković, Amar Kapetanović, Luka Sunjog, Mario Jakirčević, trener Siniša Klobučar koji je vodio dvije momčadi NK ZET-a.

U ostalim ligama koje su bile iznimno dinamične i zanimljive, uz pregršt dobrih utakmica i poteza, organizator je osigurao mnoge zanimljive nagrade i priznanja.

Najboljim momčadima u svim kategorijama osigurane su bile medalje i pehari, a pojedincima vrijedna priznanja kojih će se dugo sjećati!

Organizator je za tri prvoplasirane momčadi u svakom godištu na projektu ZMNL Limač-Zagić osigurao pehare, a svaki igrač tih momčadi dobio je i zasluženu medalju.

Također, nagrađeni su bili i pojedinci iz svakog godišta za izniman doprinos svojim momčadima. Tako su nagrađeni najbolji golman, strijelac i igrač u svakom godištu, a novost je od ove godine na ZMNL Limač-Zagić bila nagrada online izbor publike za osobu turnira u svakom godištu. Glasati se moglo putem online obrasca, a za osobu turnira mogli su biti birani svi, igrači, treneri, suci ili netko od organizacijskog odbora ZMNL Limač-Zagić. Iznimno zabavna i atraktivna nagrada koja je bila vrlo interesantna svima koji su aktivno pratili ZMNL Limač-Zagić.

ZMNL Limač-Zagić 2011. godište - NK Bubamara plavi

Na ZMNL Limač-Zagić u 2011. godištu natjecalo se 9 momčadi, ukupno 120 malih nogometaša. U ligaškom dijelu natjecanja odigrano je ukupno 8 kola, nakon čega su najuspješnije 4 momčadi razigravale za pobjednika u čemu je najuspješnija momčad bila NK Bubamara plavi. Na drugom mjestu završila je vrlo jaka momčad NK Sesvetski Kraljevec, treće mjesto osvojila je momčad NK ZET plavi, a četvrto NK Utrina koja je cijelu ligu odigrala na visokom nivou, no u ključnim je trenucima ponestalo malo sreće.

Kod pojedinačnih nagrada, najviše se na terenu, za vrijeme lige, što potezima, postignutim golovima, ali i uvijek novim i originalnim frizurama istaknuo mladi Bruno Todorić iz momčadi NK Bubamara plavi koju je odveo do naslova prvaka, a sebe prometnuo u najboljeg strijelca i najboljeg igrača ZMNL Limač-Zagić u 2011. godištu. Najboljim golmanom proglašen je David Miljan iz NK Sesvetski Kraljevec, dok je nagradu izbor publike za osobu turnira osvojio Lovro Švigir, također igrač iz NK Sesvetski Kraljevec.

Na ZMNL Limač-Zagić u 2011. godištu nastupile su momčadi nogometnih klubova Čulinec, Hrvatski Leskovac, Prečko, Sesvetski Kraljevec, Utrina i dvije momčadi Bubamare i ZET-a.

NK Bubamara plavi

Dominik Rašić, Luka Josić, Nikola Radišić, Luka Šimičević, Gabriel Šulek, Petar Gabriša, Mihael Golubić, Luka Fofić, Bruno Todorić, Kristian Kralj, Marko Valent, Davor Rončević, Miro Domazet, Fran Stanišić, trener Bruno Peterman

NK Bubamara bijeli

Lovro Ergić, Dominik Đorđević, Ivan Dragić, Kristijan Trnovčanec, Niko Vasiljević, Mihael Kašić, Jan Brozović, Marin Barić, Jakov Zovak, Luka Paušić, Borna Krajtner, Antonio Gilg, Luka Svirač, Matia Smoljanović, Petar Matijević, Franko Vukoja, trener Bruno Peterman

NK Čulinec

Dora Barić, Andrija Korman, Petar Iličić, Petar Jolić, Mislav Beber, Ivan Jolić, Lucas Naglić, Leonardo Pavičić, Josip Anđelić, Antonio Majstorović, Antonio Đurić, Matej Gavrić, Patrik Štivić, Antonio Mucić, trener Ivan Čabraja

NK Hrvatski Leskovac

Luka Gregović, Vito Franjković, Leo Zec, Jakov Šekoranja, David Kopačević, Ante Perlić, Rafael Marinić, Mateo Stipetić, Tia Vladava, Jan Vladava, Patrik Bertović, Filip Matoušek, Lukas Karšaj, Luka Banožić, Petar Milošić, trener Marijan Novotni

NK Prečko

Ivan Benotić, Roko Kukić, Matej Groš, Leon Kota, Mateo Đaniš, David Jambrek, Roko Dominiković, Matija Zekić, Niko Franić, Pavel Turković, Marko Maras, Roko Vučić, Andro Bojanić, Petar Ivančić, Hrvoje Fak, Fran Matorić, Marko Vidajić, trener Bruno Peterman

NK Sesvetski Kraljevec

David Miljan, Jakov Andrijević, Lovro Švigir, Pavle Curic, Matej Studenović, Ivan Studenović, Karlo Kolobarić, Josip Nikolić, Nino Sesan, Juraj Adanić, Tomislav Krsnik, Luka Palčić, Josip Marić, trener Matej Matijević

NK Utrina

Matej Crljenković, Karlo Crljenković, David Perković, Ivan Petrak, Dorian Tenšek, Mihael Kentrić, Leonardo Solarahel, Erik Vilić, Matej Biberčić, Lovro Medić, Max Buljubašić, Marko Vogrinc, trener Željko Mužar

NK ZET plavi

Radinković Josip, Rabljenović Niko, Halilović Dino, Risonjić Marko, Abramović Leonardo, Bolešić Davorin, Misirača Mark, Komljenović Luka, Pekić Martin, Vukušić Vid, trener Dubravko Rizvić

NK ZET bijeli

Josić Mark, Radelić Pero, Slavić Damjan, Tomić Matija, Pavičin Toma, Popović Fran, Brajković Roko, Dujić Ivan, Matić David, trener Dubravko Rizvić.

Vrlo zanimljiva i neizvjesna do samog kraja, bila je i ZMNL Limač-Zagić za 2010. godište.

ZMNL Limač-Zagić 2010. godište - pobjednik lige NK Sesvetski Kraljevec

U ligi 2010. godišta sudjelovalo je čak 14 momčadi, nikad brojnija liga, sa čak 165 malih nogometaša. U vrlo zanimljivih 13 kola odigrane su neke spektakularne utakmice, a najuspješnije momčadi dobili smo tek u posljednjem odigranom kolu.

Drugu godinu za redom pobjednik ZMNL Limač-Zagić u 2010. godištu je momčad NK Sesvetski Kraljevec koja je i ovu godinu svladala momčad ŠRD Kozjak. Momčad ŠRD Kozjak koja je prošlu godinu završila na trećem mjestu na ovoj se ligi popela stepenicu više, osvojila drugo mjesto pobjedivši u ključnoj utakmici posljednjeg kola momčad NK Ravnica koja je završila na četvrtom mjestu. Treće mjesto osvojila je izvanredna momčad NK ZET-a, također prošlogodišnji finalist ZMNL Limač-Zagić za 2010. godište.

Konačni poredak za prva četiri mjesta na 12. ZMNL Limač-Zagić za 2010. godište je

  1. NK Sesvetski Kraljevec, Tomislav Juroš

  2. ŠRD Kozjak, trener Andrija Puškarić

  3. ZET bijeli, trener Siniša Klobučar

  4. NK Ravnice bijeli, trener Vedran Viljevac

Najbolji pojedinci ZMNL Limač-Zagić za 2010. godište, naj golman Emir Mešić ŠRD Kozjak, naj igrač Ivano Radić NK Sesvetski Kraljevec, naj strijelac Josip Čičak NK Sesvetski Kraljevec, izbor publike Bruno Bojadžija NK ZET bijeli

Kod najboljih pojedinaca ZMNL Limač-Zagić u 2010. godištu odlučivali su kao i mnogim utakmicama sitni detalji, jer je bilo mnogo izuzetnih malih nogometaša, no najuspješnijima su se pokazali na kraju Bruno Bojadžija iz NK ZET bijeli koji je bio Izbor publike za osobu turnira, inače prošlogodišnji na igrač turnira. Emir Mašić iz ŠRD Kozjak drugu godinu za redom izabran je za najboljeg golmana, Josip Čičak iz NK Sesvetski Kraljevec najbolji je strijelac, a njegov momčadski kolega Ivano Radić izabran je za najboljeg igrača.

  1. Naj golman Emir Mešić - ŠRD Kozjak

  2. Naj igrač Ivano Radić - NK Sesvetski Kraljevec

  3. Naj strijelac Josip Čičak - NK Sesvetski Kraljevec

  4. Izbor publike Bruno Bojadžija - NK ZET bijeli

Svakako u ovom godištu treba istaknuti i momčad NK Sloge koja je nastupila sa djecom godinu dana mlađom, a od ostalih klubova nastupili su još Concordia, Hrvatski Leskovac, Kozjak, Radoboj, Sesvetski Kraljevec, te sa po dvije ekipe Čulinec, Prečko, Ravnice, ZET.

NK Concordia - Dominik Marijanović, Domagoj Sunek, Vito Metelko, Tin Vidanec, Robert Hajnić Žugec, Marin Lukić, Mario Jozić, Andre Lovrinov, David Tolić, Fran Ćosić, Luka Čugura, Dominik Stepić, trener Marko Jurić


NK Čulinec (2 momčadi bez slike) - Tibor Ježek, Dora Barić, Matija Škugor, Grgur Mate, Ante Vito Nikolić, Andrija Korman, Andrija Mate, Andrej Trupina, Lucas Vulelija, Petar Iličić, Fran Margić, Fran Lukić, Leo Bagarić, Dorijan Beber, Mislav Beber, Antoni Jagodin, Sebastijan Dučkić, Mihael Malković, Josip Anđelić, Antonio Majstorović, trener Tomislav Petrović


NK Hrvatski Leskovac - Mateja Čalušić, Leon Gržan, Lukas Karšaj, Petar Milošić, Mateo Novotni, Patrik Požega, Luka Banožić, Lukas Jakopec, Leon Olujić, Bruno Kostiha, Nicolas Došen, trener Marijan Novotni


NK Prečko bijeli - Roko Čerkoč, Lovro Antolković, Karlo Čuješ, Andreas Dominković, Marin Kunac, Ivano Komaromi, Jan Butorac, Lovro Raič, Antonio Mijatović, Gabrijel Zorić, Leon Biševac, trener Stipica Pilj


NK Prečko plavi - Tarik Čeranić, Kenan Čeranić, Luka Romac, Toni Varga, Luka Mešanović, Maks Cigić, Gabrijel Jukić, Vid Crnjac, Martin Dropučić, Ante Toma Puljiz, trener Stipica Pilj


NK Radoboj - Neo Korunda, Matija Dlesk, Gabrijel Guntner, Luka Dunaj, Tin Štuhec, Patrik Halužan, Luka Poljak, Emanuel Šereg, Adam Bistrović, Tin Fruk, Sven Veseljak, Gabriel Macan, Dominik Pospiš, Patrik Sajko, trener Janko Smrečki


NK Ravnice bijeli - Izet Ždralović, Tin Brletić, Borna Kolarić, David Mihetec, Ivan Krajina, Bruno Bakula, Berto Carević, Ivan Županić, Sven Martotti, Matija Đurić, Filip Leko, Mihael Pehnec, trener Vedran Viljevac


NK Ravnice plavi - Ivan Crnković, Tin Solomun, Josip Rosandić, Niko Kurić, Viggo Matejić Ciberlin, Mauro Matejić Ciberlin, Grgur Zorkić, Din Hodžović, Lukas Anić, Fran Petar Greger, Leon Škorić, Ivan Bagić, trener Vedran Viljevac


NK Sesvetski Kraljevec - Bekić Gabrijel, Kordek Antonio, Krajina Mihael, Kuharić Toni, Perjanec Gabriel, Puretić Jakov, Radić Ivano, Marić Luka, Čičak Josip, Milić Petar, Jagarinec Domagoj, Čolić Matej, Ćulap Luka, Erik Bradić, trener Tomislav Juroš


NK Sloga - Tino Prelec, Franko Sertić, Matej Babić, Hugo Max Macenić, Bartol Stojanov, Tomislav Mušnjak, Vito Vašarević, Niko Tešić, Jakov Kavanagh Marjanović, Chris Tuličić, Leon Benčić, Patrik Podrk, Ivan Andrić, Aron Lesnik, Jakov Burtina, Luka Karakaš, trener Čedo Čakmak


ŠRD Kozjak - Elmir Mešić, Fran Gelo, Anthony Matta, Nikola Blažićević, Hrvoje Međeri, Juraj Gross, Ivor Miletić, Marko Lela, Gabrijel Dao, Matej Dadić, Toni Rudež, trener Andrija Puškarić


NK ZET bijeli - Leo Lalić, Vito Vičević, Ian Misirača, Vito Brajković, Bruno Bojadžija, Amar Zulfikari, Jakov Radan, Jure Mlinar, Vito Pašić, Jakov Mandić, David Čerenšek, trener Siniša Klobučar


NK ZET plavi - Luka Čičovački, Arian Obradov, Juraj Bajcer, Luka Duspara, Noa Selman, Karlo Vukušić, Beo Ramljak, Niko Paić, Ante Petrov, Mihael Robić, Petar Matić, trener Siniša Klobučar


Uz 2010. godište, i 2009. je bilo jedno od najatraktivnijih, vrlo zahtjevnih i dinamičnih godišta.

ZMNL Limač-Zagić 2009. - pobjednik NK Radoboj!

Najbrojnije godište na cijelom projektu ZMNL Limač-Zagić bilo je 2009. s čak 18 prijavljenih momčadi i preko 200 prijavljenih igrača. Momčadi su bile smještene u dvije lige, a po završetku ligaškog dijela igralo se razigravanje po knockout sistemu.

U vrlo napetoj završnici gdje su sudjelovale izjednačene momčadi, a odlučivale sitnice, najuspješnijom se pokazala momčad NK Radoboja, koja je baš kao i momčad NK Mladost Buzina i NK ZET-a plavih izdominirala ligaškim dijelom natjecanja. Vrlo uspješne bile su momčadi NK Čulinca bijelih, NK Dubrave plavih i NK Hrvatskog Leskovca, no nedostajalo im je malo sreće. Treba svakako istaknuti i vrlo uspješne prezentacije momčadi NK Bubamara 2010. godišta, malih nogometaša koji su se uspješno borili sa godinu dana starijom djecom.

Iako je bilo smijeha i suza, prekrasnih poteza i golova, mali nogometaši koji su obilježili ovu ligu, stekli su mnoga lijepa i pozitivna iskustva, a najuspješniji su bili mjesto NK Radoboj

  1. NK Radoboj, trener Danijel Klasić

  2. NK ZET plavi, trener Dubravko Rizvić

  3. NK Mladost Buzin, trener Mario Đorđević Kirin

  4. NK Hrvatski Leskovac, trener Davor Miholić

Među pojedinačnim nagradama najviše se istaknuo dvojac iz finalne utakmice, Lukas Hlebec iz NK Radoboja koji je osvojio nagradu za najboljeg igrača, te Mateo Krnić, vratar NK ZET-a koji je svojim fantastičnim obranama vodio ZET do finala i zasluženo osvojio nagradu za najboljeg golmana. Najuspješniji strijelac, s dvije odigrane utakmice manje i jednim pogotkom više od Nikolića iz trećeplasirane ekipe NK Mladost Buzin, bio je Šimun Korman iz NK Čulinca, koji je također osvojio i nagradu Izbor publike za osobu turnira.

Od mnogobrojnih klubova koji su sudjelovali na ZMNL Limač-Zagić u 2009. godištu nastupile su momčadi Brezovice, Bubamare 2010. godište, Concordia, Hrvatski Leskovac, Mladost Buzin, Radoboj, te po dvije momčadi Čulinec, Dubrava, Prečko, Ravnice, Sloga, ZET.

NK Brezovica - Filip Marić, Mislav Malenić, Lukas Lukšić, Borna Totić, Matija Peček, Adriano Šugić, Stjepan Celić - Čuvar, Petar Bogić, Marin Boršić, Karlo Babić, Domagoj Travarević, Luka Škvorić, trener Josip Lovin Mak

NK Bubamara '10 (nema slike)- Lorenzo Vuksan, Karlo Serdar, Marko Banović, Jan Mičanović, Ante Radin, Lukša Franušić, Mateo Lončar, Jakov Prskalo, Fran Tica, Lovro Raič, trener Stipica Pilj

NK Concordia (nema slike) - Ivan Tenodi, Marko Gabriel Sumina, Matej Kovač, Marijan Glasnović, Mihael Kopjar, Marko Antolić Soban, Roko Čule, Toni Živković, Niko Osvaldić, Ivan Veselčić, Marta Pešut, trener Dario Horvat

NK Čulinec (2 momčadi - nema slike) - Ivano Barić, Šimun Korman, Marko Kajtaz, Jakov Pervan, Jakov Anđelić, Marko Muller, Lovro Kajtaz, Marino Radanović, Leon Suman, Leon Huško, Luka Budimir, Marko Huško, Šimun Iličić, Gabrijel Mićanović, Orion Počerek, Luka Rendić, Vid Premužić, trener Željko Kajtaz

NK Dubrava (2 momčadi) - Pero Spajić, Kristijan Čefko, Emanuel Ramaj, Franjo Brkić, Ilija Barišić, Mihovil Crnjak, Pavle Miholjek, Dante Ivković, Matej Kotlarević, Petar Klarić, Fran Šomođi, Patrik Maršić, Sebastijan Palić, Silvestar Palić, Anđelo Dekić, Leo Kocman, Nikša Bošnjak, Niko Ćaran, Mario Babić, Bruno Brcković, Nikola Mazarekić, Ivano Jurković, Petar Kramarić, trener Mario Štimac

NK Hrvatski Leskovac - Ivan Banožić, Luka Kekić, Ema Šporčić, Mihael Gluvić, Jakov Miholić, Mislav Tomečak, Petar Crnogorac, Borna Plh, Emanuel Marinić, Mateo Novotni, trener Davor Miholić

NK Mladost Buzin - Martin Stoičev, Borna Michael Simetić, Frano Antolić, Roko Kuh, Dorian Marković, Maro Kopitović, Fran Gavran, Fran Nikolić, Ivan Pavao Žutić, Luka Komljenović, Nino Marić, Patrik Ljubenjak, Borna Varelija, trener Mario Đorđević Kirin

NK Prečko (2 momčadi) - Roko Baričević, Mislav Barinić, Josip Čirjak, Karlo Bošnjak, Marko Bašić, Teo Milić, Filip Biti, Luka Bacalja, Filip Globlek, Alhassane Balde, Noa Antonović, Marko Zubović, Andrija Mandić, Luka Tucaković, Karlo Ćurić, Ivan Reškov, Vito Kotnik, Neo Kotnik, Leon Mlinar, Toma Šiljeg, Luka Tarodi, Luka Komar, Mate Lugović, Filip Golubić, Niko Šantić, Roko Crvelin, Tristan Spaći, Patrick Nicoscia, Tibor Zečević, Tin Ptičar, Mislav Bolanča, Dario Brešić, Gabrijel Pavlović, Vlado Križanac, treneri Slavko Fofić i Marko Drempetić

NK Radoboj - Filip Šalković, Jakov Risek, Roko Hrvoj, Leon Oraić, Mateo Fruk, Emil Oraić - Fazlić, Jan Gluhak, Stjepan Ferk, Lukas Hlebec, Tino Kiseljak, Ivano Mikša, Dorijan Smrekar, trener Danijel Klasić

NK Ravnice (2 momčadi - nema slike) - Jakov Manzin, Juraj Noršić, Boris Noršić, Maks Leskovar, Diar Vuniqi, Marko Cerin, Antun Berišić, Mark Leon Markocić, Luka Kezerle, Petar Nevistić, Antonio Ancić, Vito Grgić, Domagoj Alvir, Karlo Kuzmanić, Gabrijel Jurić, Luka Horvat, trener Luka Kršak

NK Sloga (2 momčadi) - Tomo Kordić, Viktor Kodrić, Andro Pikić, David Adanić, Luka Malobabić, Franko Nikolac, Egon Petrićek, Marito Sršen, Tin Stanković, Hrvoje Šoštarić, Luka Martić, Jakov Jokić, Sven Glogović, Marko Kraljević Antunović, Vito Božajić, Borna Polak, Karlo Zokić, Jakov Jerinić, Luka Bjelkanović, Ante Jonjić, Matija Latin, Ivan Eterović, Leon Benčić, Patrik Podrk, Ivan Andrić, trener Valentin Drobnjak

NK ZET (2 momčadi) - Krnic Mateo, Štruklec Jakov, Pivarski Patrik, Švec Ivan, Dlesk Mislav, Sadiković Dino, Šantić Ivan, Nožinić Dominik, Martinić Jerčić Vito, Rašić Stipe, Balinčić - Vajman Toni, Đulić Amar, Jagarinec Karlo, Jagarinec Josip, Roksandić Rene, Premužić Filip, Merkaš Legin Noel, Cvetko Andrija, Pilić Jakov, Klarić Arsen, Jakšić Filip, Grujić Fran, Vincek Gabrijel, trener Dubravko Rizvić.

Najposebnija liga na ZMNL Limač-Zagić je ona gdje se sastaju NK Dubrava i NK Vrapče.

ZMNL Limač-Zagić 2008. godište - NK Dubrava crveni

Inače, brojnija nego prošlogodišnja, ZMNL Limač-Zagić za 2008. godište, na kojoj je sudjelovalo 14 momčadi, sa 180 igrača, pružila je zanimljive susrete, posebno u zadnjem kolu gdje su se 3 momčadi borile za treće mjesto i medalju. Na kraju je momčad NK Vrapča uzela broncu uz veliku pomoć NK Concordie koja je u zadnjem kolu fantastičnom discipliniranom igrom uzela bod favoriziranoj momčadi NK Dubrave plavih i izbacila ih iz borbe za broncu. Na kraju, momčad NK Dubrave crvenih, već je ranije osigurala naslov prvaka, uvjerljivom igrom, bez poraza, a drugo mjesto pripalo je momčadi NK Mladost Buzin.

Izniman turnir odigrali su mladi nogometaši iz Brezovice, Zapruđa, Hrvatskog Leskovca, Čulinca i Concordie, no svakako, treba istaknuti epske utakmice dvojice trenera.

El classico Limač-Zagić lige u 2008. godištu opet otišao na istok grada Zagreba!

Uvijek posebnu draž na ZMNL Limač-Zagić ligi daju dvojica trenera i njihovi epski okršaji već dugi niz godina, te ZMNL Limač-Zagić bez njih dvojice ne bi bio isti. Trener NK Dubrave Mario Štimac i ove je godine nadmudrio svog ''sportskog neprijatelja'', trenera i iznimnu osobu Ivicu Krauza, sportskim krugovima poznatog Dedu iz NK Vrapča.

Na kraju, plasman klubova na ZMNL Limač-Zagić u 2008. godištu je sljedeći

  1. NK Dubrava crveni

  2. NK Mladost Buzin

  3. NK Vrapče

  4. NK Dubrava plavi

Najuspješniji pojedinci - naj golman Karlo Zeko NK Mladost Buzin, izbor publike Karlo Fabek NK Hrvatski Leskovac, naj igrač Luka Hrvojević NK Dubrava crveni, naj strijelac Filip Jazvić NK Dubrava crveni

Pojedinačne nagrade zasluženo je osvojio dvojac iz NK Dubrave Filip Jazvić za najboljeg strijelca i Luka Hrvojević za najboljeg igrača, dok je Karlo Zeko koji je svojim obranama pomogao NK Mladosti Buzin u osvajanju drugog mjesta izabran za najboljeg golmana. Karla Fabeka izabrala je publika kao osobu koja je obilježila ZMNL Limač-Zagić u ovom godištu.

  1. Izbor publike Karlo Fabek NK Hrvatski Leskovac

  2. Naj golman Karlo Zeko NK Mladost Buzin

  3. Naj strijelac Filip Jazvić NK Dubrava crveni

  4. Naj igrač Luka Hrvojević NK Dubrava crveni

Na ZMNL Limač-Zagić u 2008. godištu nastupili su sljedeći nogometni klubovi Brezovica, Concordia, Čulinec, Hrvatski Leskovac, Mladost Buzin, Prečko, Ravnice, Sloga, Utrina, Vrapče, Zapruđe, te Dubrava s čak tri momčadi.

NK Brezovica

Petar Bošnjak, Gabriel Omerzel, Marin Markanović, Ivan Milanović, Ivan Lamešević, Filip Imprić, Franko Babić, Luka Martinko, trener Ivan Lacković


NK Concordia

Petar Krešimir Pavlić, Marta Pešut, Noa Pršlja, Gabrijel Delač, Emanuel Dosta, Luka Matacun, Josip Istvanic, Borna Ercegovac, Luka Vukancic, Filip Saincic, David Pavlinec, trener Dario Horvat


NK Čulinec

Saša Detelbach, Leonardo Vulelija, Josip Dodić, Mihael Vidak, Mateo Herceg, Tin Bojadžija, Vito Pervan, Jakov Pervan, Šimun Korman, Lovro Kajtaz, Marko Kajtaz, Gabrijel Mičanović, trener Stjepan Reget


NK Dubrava bijeli

Jakov Zorić, Karlo Matica, Filip Klarić, Ante Modrić, Karlo Grković, Filip Ferenčina, Franjo Dodić, Dominik Šarić, Vjeko Ivanović, Ivan Đuđa, Robert Prežec, trener Mario Štimac


NK Dubrava plavi

Gabrijel Kovačević, Ivan Gogić Habjanec, Bruno Medved, Stipe Udovičić, Bruno Šipek, Matej Mužic, Matej Petrović, Gašpar Novak, Miho Barišić, Dominik Behtanić, Marko Gabrićević, trener Mario Štimac


NK Dubrava crveni

Vilim Huzanić, Marko Kardum, Borna Herceg, Marko Bizjak, Patrik Zelenika, David Palić, Luka Palić, Luka Hrvojević, Sebastijan Jozić, Nikola Vlajčić, Filip Jazvić, trener Mario Štimac


NK Hrvatski Leskovac

Petar Labus, Jakov Rajković, Luka Britvec, Mario Brežanin, Jan Jelinek, Ivan Bejić, Patrik Jelinek, Karlo Fabek, Juraj Holetić, Borna Bičanić, trener Davor Miholić


NK Mladost Buzin

Marko Pavleković, Leon Djaković, Karlo Prolić, Domagoj Jukić, Vito Rendulić, Filip Soplanda, Tomislav Marić, Stipan Baričević, Mislav Sorić, Josip Ljubenjak, Grga Lučić, Luka Mikas, Antonio Celić, Bruno Morović, Borna Gašparić, Karo Zeko, Silvestar Bilanović, trener Mario Đorđević Kirin


NK Prečko

Ivan Tončić, Martin Poljanec, Borna Čovran, Viktor Čajić, Mihael Barnjak, Leon Bare, Roko Šimičević, Vedran Petak, Denis Brešić, Luka Tica, Juraj Barnjak, David Božić, Borna Delavec, Leon Strmo, Marko Kovačić, Matija Reljković, Srđan Hrvoje Mileta, Josip Džalto, Benjamin Hrelec, Borna Matić, Natko Turković, Karlo Miščanučuk, Nicky Murić, Bruno Miletić, Fran Milašin, treneri Slavko Fofić i Marko Drempetić


NK Ravnice

Lovro Palić, Toni Prelog, Tin Bekavac, Luka Brajković, Robert Kozina, Luka Kangler, Luka Komušar, Teo Kobešćak, Leon Sonarić, Filip Gačić, Teo Nenadić, trener Mario Kralj


NK Sloga

Vedran Andrić, Nikola Tabain, Viktor Gandolfi, Leon Filipič, Franko Urlić, Fran Šimunić, Matko Mihić, Karlo Kvesić, Patrik Mehdin, Mark Slišković, Luka Andrijašević, Karlo Pintarić, Andrej Ključević, trener Valentin Drobnjak


NK Utrina

nema slike, nije dostavljen ni popis igrača


NK Vrapče

Vito Škreblin, Luka Bura, Luka Bogomolec, Marko Fumić, Mateo Jularić, Krešimir Dujam, Luka Galić, Marin Marš, Andrej Čabraja, Leon Starčević, Fran Blašković, Jakov Sirovina, trener Ivica Krauz


NK Zapruđe

Niko Hadžić, Jani Brodarić, Dorijan Španiček, Roko Boto, Borna Delić, Petar Orlović, Antonio Kapitarić, Mihael Vuković, Fran Veseli, Stela Veseli, Lovre Mareković, trener Toni Štefanac

Najstarija kategorija, odnosno liga na ovogodišnjem projektu ZMNL Limač-Zagić bila je za nogometaše rođene 2006. i 2007. godine.

ZMNL Limač-Zagić 2006./07. godište - NK ZET

Vrlo kvalitetna liga odigrana je u 2006./07. godištu, a nastupilo je 10 momčadi, ukupno oko 100 igrača. Igralo se 9 kola u ligaškom dijelu, nakon čega je uslijedila završnica.

Ligaškim dijelom kao i završnicom izdominirao je apsolutni i zasluženi pobjednik NK ZET, dok je vrhunske utakmice pružila momčad Hrvatskog Leskovca, koja je u završnici izbacila odličnu momčad ŠRD Kozjaka, no bila je nemoćna u finalu protiv NK ZET-a. Treće mjesto osvojila je velikom borbom i požrtvovnošću na terenu momčad NK Sloga Eco predvođena drugim strijelcem lige Mauznerom, a teledirigirana trenerom Šoprekom.

  1. NK ZET, trener Antonio Cetina

  2. NK Hrvatski Leskovac, trener Robert Božić

  3. NK Sloga Eco, Damir Šoprek

Najbolji vratar Petar Labus NK Hrvatski Leskovac, Izbor publike za osobu turnira Leon Ribarić NK Hrvatski Leskovac, Najbolji strijelac Tomislav Kolarek NK ZET, Najbolji igrač Vilim Vladić NK ZET

Kod pojedinačnih nagrada organizatori nisu imali pretežak posao, jer se svojim fantastičnim obrana istaknuo Petar Labus, te momčad NK Hrvatskog Leskovac doveo do finala i apsolutno zasluženo osvojio nagradu za najboljeg golmana, dok je njegov momčadski kolega Leon Ribarić osvojio nagradu Izbor publike za osobu turnira. Dvojac iz NK ZET-a, Tomislav Kolarek i Vilim Vladić ponijeli su titule za najboljeg strijelca i najboljeg igrača lige.

  1. Naj igrač Vilim Vladić NK ZET

  2. Naj strijelac Tomislav Kolarek NK ZET

  3. Naj vratar Petar Labus NK Hrvatski Leskovac

  4. Izbor publike Leon Ribarić NK Hrvatski Leskovac

Jednu zanimljivu nagradu uručio je organizator na sugestiju trenera i sudaca sa lige.

Robert Božić, trener NK Hrvatski Leskovac - Fair play osoba turnira po izboru trenera, sudaca i organizatora

Zbog iznimnog ponašanja za vrijeme utakmica, na terenu i izvan njega s kojim može biti primjer svim ostalim trenerima, a na sugestiju trenera s kojima se susretao, te sudaca koji su mu sudili utakmice, pravovremenih informacija i dogovora, te konzultacija oko provedbe i dolaska njegove momčadi na ZMNL Limač-Zagić sa organizatorima, Robert Božić, trener NK Hrvatskog Leskovca, ponio je titulu Fair play osobe turnira po izboru trenera, sudaca i organizatora ZMNL Limač-Zagić.

Također, hvale vrijedan je i trener NK Mladost Donji Dragonožec gosp. Zvonimir Kihak, čija je momčad sastavljena od velikog broja djevojčica i djece mnogo mlađe od generacije za koju sudjeluju, a na koju prenosi mnoge pozitivne stvari i već dugi niz godina sa velikim zadovoljstvom dolazi i sudjeluje na ZMNL Limač-Zagić.

Vrlo kvalitetnu ZMNL Limač-Zagić ligu u 2006. /07. godištu činili su klubovi Brezovica, Hrvatski Leskovac, Mladost Donji Dragonožec, Ravnice, ZET, ŠRD Kozjak, te po dvije momčadi iz nogometnih klubova Čulinec, Sloga, ukupno 10 momčadi.

NK Brezovica - Karlo Topolić, Dorijan Pelin, Leonardo Cipek, Robert Živković, Patrik Sporiš, Franjo Franje, Mihael Ratković, David Lojen, Pavo Dvojković, Marko Šumski, trener Antonijo Škvorić


NK Čulinec (2 momčadi, nema slike) - Josip Anušić, Ivan Bunić, Ivan Dorijan Jukić, Adrijan Radanović, Petar Sambol, Franco Vulelija, Marino Radanović, Šimun Korman, Ivan Velić, Mihael Trzun, Matija Kostanjčar, Matija Milas, Silvio Mucić, Erik Trupina, Mihael Trzun, Ivan Šarfi, Leonardo Vulelija, Matej Smolac, Dominik Ćosić, trener Slavko Hladika


NK Hrvatski Leskovac - Karlo Kodarić, Karlo Požega, Tin Šekoranja, Antonio Bejić, Andrej Paradžik, Mario Šlogar, Leon Ribarić, Ivan Matas, Petar Labus, trener Robert Božić


NK Mladost Donji Dragonožec (nema slike) - Lucija Delač, Lovro Mandić, Eva Matak, Sara Matin, Leon Kovačić, Josip Anušić, Luka Cigetić, Teo Ferko, Nikola Slavulj, Lovro Matak, Gabriel Bartobić, trener Zvonimir Kihak


NK Ravnice (nema slike) - Bartol Buterin, Marko Stepinac, Roko Mihelić, Karlo Dvorski, Branimir Vilendečić, Vito Šelebaj, Maksimilijan Radica, Tin Dražić, Dan Herceg, trener Mario Kralj


NK Sloga (2 momčadi) - Nikola Mihaljević, Leon Mutak, Roko Kranjčević, Leon Šarić, Mihael Šaban, Marin Ilić, Roko Vrandečić, Andrija Mejovšek, Liam Šantek, Filip Krejačić, Ivan Coppeti, Luka Šipek, Luka Malešević, Mateo Palčić, Andrej Troskot, Paulo Rebrina, Domagoj Čevra, Martin Škripek, Patrick Mauzner, Ivica Grubeša, Marko Jagar, Eugen Begač, Antonio Mikulić, Marin Dokoza, Borna Lepen, Bono Sršen, trener Damir Šoprek


ŠRD Kozjak - Dominik Bošnjak, Marin Žanić,Marin Juranić,Ivan Matika,Ivan Zrno,Marko Ivanišević,Viktor Ružman,Frane Gajski,Toma Šemnički,Marin Gudelj, trener Zvonimir Kiseljak


NK ZET - Petar Rudić, Vilim Vlajić, Matija Posavec, Ivan Tonković, Tomislav Kolarek, Jakov Novokmet, Mihovil Dikanović, Niko Šoša, Patrik Seferović, Marko Marijanović, trener Antonio Cetina


Nakon završetka ZMNL Limač-Zagić, organizator poručuje kako je i suđenje bilo na vrhunskom nivou, što je pridonijelo i kvaliteti samih liga, te se zahvaljuje i sucima koji su sudili, Zvonimir Novoselić, Rajko Marčetić, Nikola Romac, Dorian Sužnjević, Mislav Balaško, Matko Mufa, Ivan Forko, Armando Gojak, Mislav Krmar, Marko Vukasović, Šimunović, Stojanović i Kiš.

Hvala SRCA Ajdinovići iz BiH, te NC Šalata!

- Želim reći jedno veliko hvala ljudima iz NC Šalata što su bili s nama posljednja tri mjeseca, a najviše hvala ljudima iz sportsko rekreacijskog centra Ajdinovići u Bosni i Hercegovini koji su nam omogućili besplatan dolazak i 3 dana druženja s trenerima koji su sudjelovali na našoj ligi. - rekao je direktor Centra Agoga, gosp. Nikola Romac.

Burna, dinamična i zanimljiva 3 mjeseca natjecanja uspješno su završena, a svima koji su na bilo koji način sudjelovali (roditelji, treneri, suci, mali nogometaši, organizatori i dr.), dala su neke nove spoznaje, putokaz i smjer u kojem ići dalje, kako bi loše stvari bile ispravljene i otklonjene za ubuduće, a one dobre, prepoznate i primjenje u budućnosti.

- Još jednom veliko Hvala svima, budite oprezni u radu s djecom jer su krhka, naše su blago i trebamo im svi pomoći da budu sretni, veseli i zadovoljni, da budu spremni biti pobjednici prije svega, svakim danom na njihovom životnom putu. Ovim putem želimo svim našim malim pobjednicima zahvaliti na sudjelovanju, bila je izuzetna čast raditi s Vama. - zaključio je za kraj gosp. Nikola Romac, direktor Agoga Centra.

''Prioritet bi nam svima trebao biti učenje djece lijepom ponašanju na terenu i izvan njega, pravilima igre koju igraju, kako prihvatiti poraz, kako uživati u pobjedi, te im ne stvarati pritisak rezultata i neuspjeha, već ih pustiti da uživaju u sportu kojeg treniraju i vole''
819 views